ul. Modrzykowa 6, 04-772 Warszawa

Poznaj nas

Firma Tamposit jest czołowym importerem i dystrybutorem artykułów reklamowych na polskim rynku, na którym działa od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie ugruntowało naszą pozycję i zaufanie wśród klientów. Oferta, która przygotowaliśmy dla naszych partnerów jest zatem kompleksowa i bogata. Naszymi dostawcami są firmy z Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, USA, Włoch i Dalekiego Wschodu. Współpracujemy na stałe z wieloma polskimi producentami materiałów
reklamowych. Oferujemy również nietypowe gadżety reklamowe.

Dysponujemy zespołem profesjonalistów potrafiących sprostać zróżnicowanym wymogom naszych klientów. Współpraca z wieloma dostawcami i producentami krajowymi i zagranicznymi, pozwala nam dostosować sie do indywidualnych potrzeb każdego z naszych kontrahentów przy poszanowaniu oznak tożsamości firmy – wizerunku oraz wykorzystaniu najnowszych technologii i nowatorskich technik.
Działamy w pełni profesjonalnie, wywiązując się podpisanych kontraktów, zarówno pod względem fachowości, jakości, jak i terminowości ich realizacji, co potwierdza liczne grono naszych stałych i wieloletnich klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.